Revízie a servis

Konzultácia a obhliadka

Kontaktujte nás a oboznámte nás s vaším problémom. Náš tím navrhne vhodné riešenie a dohodne si s vami termín obhliadky, prípadne priamo termín realizácie.

Cenová ponuka na mieru

Po obhliadke alebo telefonickej konzultácií vám bude zaslaná cenová ponuka vytvorená na mieru. Po jej odsúhlasení náš tím vykoná realizáciu zakázky.

Realizácia zákazky

Termín realizácie prispôsobíme vaším požiadavkam. Po jeho vzájomnej dohode náš tím vykoná realizáciu vašej zakázky s garanciou spokojnosti.

  • Východiskové revízie nových elektroinštalácií
  • Periodické revízie staršej elektroinštalácie
  • Revízie bleskozvodov
  • Revízie elektrického ručného náradia
  • Revízie strojov a zariadení

Ak riešite príjem kvalitného televízneho signálu pre váš byt, dom, chatu alebo firmu, môže byť v dnešnej dobe ťažké zorientov možnostiach a zvoliť si tú najvhodnejšiu.

Optimálnym riešením je satelitná digitálna televízia. Ponúka príjem vo vysokej kvalite resp. full HD kvalite. Pokrytie signálom je bez obmedzení /samozrejme existujú výnimky/. Využite možnosti Vašeho televízneho prijímača a pozerajte Vaše obľúbené prog digitálnej a HDTV kvalite. Ponúkame Vám kvalitný digitálny príjem slovenských, českých aj zahraničných programov.

Naša firma je autorizovaný partner digitálnych satelitných operátorov Skylink a UPC Slovensko.

K príjmu digitálneho satelitného vysielania potrebujete satelitný komplet, ktorý si môžete zakúpiť v našom e-shope samostatne, alebo ako

inštaláciou a zakúpením karty. Alebo nás môžete kontaktovať, a my vám poradíme satelitný komplet podľa vašich nárokov a predstáv.

Potrebujete pomôcť aj mimo revízií a servisu?

Ostatné služby ktoré ponúkame