Print this Stránka

Satelitná technika

Ak riešite príjem kvalitného televízneho signálu pre váš byt, dom, chatu alebo firmu, môže byť v dnešnej dobe ťažké zorientovať sa vo všetkých možnostiach a zvoliť si tú najvhodnejšiu.

Optimálnym riešením je satelitná digitálna televízia. Ponúka príjem vo vysokej kvalite resp. full HD kvalite. Pokrytie signálom je prakticky 100% a bez obmedzení /samozrejme existujú výnimky/. Využite možnosti Vašeho televízneho prijímača a pozerajte Vaše obľúbené programy v špičkovej digitálnej a HDTV kvalite. Ponúkame Vám kvalitný digitálny príjem slovenských, českých aj zahraničných programov.

Naša firma je autorizovaný partner digitálnych satelitných operátorov Skylink a UPC Slovensko.

K príjmu digitálneho satelitného vysielania  potrebujete satelitný komplet, ktorý si môžete  zakúpiť v našom e-shope samostatne, alebo ako komplet službu s inštaláciou a zakúpením karty. Alebo nás môžete kontaktovať, a my vám  poradíme satelitný komplet podľa vašich nárokov a predstáv.
Pre príjem HD programov a programov vysielajúcich v norme MPEG4 je potrebné zakúpiť HD prijímač!!! Nachádza sa v našej ponuke e-shopu,
Kontrola servisného poplatku na Vašej karte SkyLink
https://registrace.skylink.cz/cms_eshop/fee/cz/FEE_NewChargeCard.do
↓↓↓ Pre viac informácií kliknite na logo operátora služby, ktorá Vás zaujíma.↓↓↓

 

 

Permanent link to this article: http://www.elix.sk/?page_id=39